home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
    Izdrukāt      Nosūtīt  
 
 

  

| 28. 05. 2017 | Liepājas Olimpiskā centra (LOC) vieglatlētikas manēžas spāru svētki

2017. gada 26. maijā Liepājā tika svinēti Liepājas Olimpiskā centra (LOC) vieglatlētikas manēžas spāru svētki. Tajos tikās objekta būvnieks, pasūtītājs, Liepājas iedzīvotāji un skolēni, lai kopā novērtētu līdz šim paveikto.

UPB valdes priekšsēdētājs Dainis Bērziņš, uzrunājot svētku dalībniekus: "Ir pabeigti apjomīgākie būvdarbi un ir gatavs manēžas augstākais punkts. Tas viss ir paveikts plānotajā laikā. Par to Paldies UPB komandai un pasūtītājam, ar kuru ir izveidojusies veiksmīga sadarbība. Esmu pārliecināts, ka darbus turpināsim tikpat kvalitatīvi un manēžu nodosim līdz noteiktajam termiņam."

UPB ir manēžas ģenerālbūvnieks un projekta tapšanā ir iesaistīta liela daļa UPB holdinga komandas, tai skaitā projektētāji, inženieri, ražotņu darbinieki, projektu un darbu vadītāji un montāžnieki. LOC manēža ir ievērojams projekts Liepājai un esam lepni, ka tieši UPB ir tās būvnieks.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
         Atpakaļ
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |